Home › Jak zorganizować Wynajem jachtów w Chorwacji?

Jak zorganizować Wynajem jachtów w Chorwacji?

Piękno tego wybrzeża, jego plaż i wód, mogą opisać wyłącznie najlepsi poeci.

Łatwo tu o fantastyczną rozrywkę, taką jak oglądanie marin i swobodne kursowanie po terenie chorwackiego Adriatyku. Jeśli ma się możliwość na kursowanie po wodach międzynarodowych, nic nie zawadzi, by zajrzeć również do portów w pobliskich krajach tego akwenu. Radość rodziny i przyjaciół z kursowania pomiędzy jednymi z najpiękniejszych portów gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji. Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej da możliwość na obejrzenie całego jedynego w swoim rodzaju wybrzeża oraz na zawinięcie do krajobrazowych wysp, które sprawiają satysfakcję swoim pięknem ogrom turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pomaga wspaniale się zrelaksować podczas urlopu.

Wyposażenie łodzi w najnowszy sprzęt pomaga również miło spędzić każdy moment, dlatego sposobów na radosną rozrywkę na pokładzie znajdzie się naprawdę wiele.


charter Croatia
Chorwacja - nieduży jednak bardzo urokliwy kraj umiejscowiony nad Oceanem Adriatycki położony w południowej części Europy.

To zjawiskowe i piękne miejsce zyskuje coraz większą uznanie nie tylko pośród rodzimych turystów, ale również tych pochodzących z całego globu. Podróżując do Chorwacji na listę punktów do zwiedzenia należy zanotować Dubrownik - to nadzwyczajne i bardzo urodziwe miasto zwane również "Perłą Adriatyku" przepełnione jest starych budowli, antycznych kamienic czy ślicznych, niewielkich uliczek w których nie sposób się nie zakochać. Potężne wrażenie robią również ściany obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został zdobyty. Najwspanialszy widok na miejscowość rozpościera się ze wzgórza Srd - mix turkusu wody, czerwonych dachów oraz bieli kamienic robi naprawdę piorunujące wrażenie..