Home › Podhale z kroniki policyjnej

Podhale z kroniki policyjnej

Od kilku sezonów jest bardzo chętnie wybieranym kierunkiem krajoznawczych ekspedycji a także atrakcyjnym celem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Podhale to unikalna kraina, na terenie której czekają na gości jedyne w swoim rodzaju atrakcje. Rewelacyjnie rozwinięta baza noclegowa jest dodatkowym walorem tej części kraju.

Skutek? Turystyka rozwija się tutaj niezwykle dynamicznie.

Co koniecznie trzeba zobaczyć w trakcie wycieczki po tej części kraju? Na jakie atrakcje warto zwrócić szczególną uwagę? Podhale to głównie piękne widoki. W miejscowej scenerii najważniejsze miejsce zajmują malownicze górskie pasma oraz niezwykle malownicza dolina Dunajca. A jakie miasta warto tu odwiedzić? Jednym z ważniejszych ośrodków miejskich w tej części kraju jest Nowy Targ. Doskonała baza noclegowa oraz bardzo dobre połączenia to podstawowe sprawy, które docenili przebywający tutaj turyści. Dla wielu miłośników podróży Nowy Targ jest rewelacyjnym punktem początkowym dla niejednej wycieczki po okolicy. Podhale przyciąga też tak znanym miejscem, jakim jest Zakopane. Zimowa stolica Polski to cenne perełki architektury oraz wznoszące się w pobliżu Tatry. Wycieczki po nich każdemu piechurowi dostarczą ogromnej ilości emocji. Podhale to także interesująca oferta dla mniej aktywnych turystów.

Ciekawym kierunkiem wycieczki będzie Gubałówka, wielką popularnością cieszą się także wycieczki objazdowe po najbardziej interesujących miejscowościach Podhala. Dębno Podhalańskie czy Łopuszna - to wybrane miejscowości, które kuszą turystów ciekawymi zabytkami. Podhale to wyjątkowe atrakcje o charakterze przyrodniczym oraz piękne krajobrazy. To także wyjątkowe skarby kultury ludowej, z którymi z pewnością warto się zapoznać podczas poznawania tej niezwykłej krainy..


Zobacz:
Zakup części do samochodu
Kasy w Poznań
Ile będzie Cię kosztował rozwód?