Home › Tabletki z acai zapewniają solidną dawkę energii dla organizmu

Tabletki z acai zapewniają solidną dawkę energii dla organizmu

Jagody stały się popularne początkowo w Stanach Zjednoczonych w bieżącym wieku, choć rodowici mieszkańcy Ameryki Południowej znali ich właściwości od ponad 100 lat. Przeprowadzone liczne badania orzekały, że ich spożywanie ma ogromny wpływ nie jedynie na spalanie tkanki tłuszczowej, ale i kondycję skóry, we wspomaganiu leczenia mnóstwa poważnych chorób i ochronie zdrowotnej. Głównie dzięki składnikom odżywczym acai zwiększa się energia witalna.

Toteż dla czynnych fizycznie ludzi te lipidy odgrywają niemałe znaczenie.Nie licząc tężyzny fizycznej dzięki jagodom można ćwiczyć i umysł.

Kwasy z grupy Omega mobilizują pracę mózgu, także analityczne myślenie i czujność. Wydajność organizmu u ludzi przyjmujących jagody acai wynika z zawartości białka. Aminokwasy powodują przyrost zaangażowania, progres masy mięśniowej bez konieczności intensyfikowania nakładu. Na zmęczenie, a kompetentnie jego brak wpływają, poza udziałem aminokwasów także mikroelementy, których ciężko doszukać się w pozostałych produktach tego typu. Rzecz jasna na przebieg odchudzania ma znaczny wpływ przemiana materii. Dzięki błonnikowi i innym składnikom acai organizm polepsza trawienie, wypróżnianie i oczyszczanie, np.

z toksyn i bezużytecznych składników, tak „ulepszanych” teraz produktów spożywczych. Owoce acai mają też wpływ na łagodzenie nerwów, opóźnienie procesu starzenia organizmu a nawet postep życia erotycznego.

Jest też przeświadczenie, że mogą, dzięki właściwościom przeciwzapalnym i oczyszczającym zapobiegać tak rosnącej niepłodności, a także raka. Od stuleci jagody używane były przez Indian w terapii problemów żołądkowo – jelitowych, stanach zapalnych i czyrakach. Kolejne badania doszukały się potwierdzenie udziału beta-karotenu i witaminy C znajdujących się w owocach acai na polepszenie wzroku i prewencję zaćmy chociażby. Acai w końcu wspomagają działanie układu odpornościowego, zabezpieczając przed bakteriami, wirusami i podobnymi szkodliwymi substancjami.

Z medycznych cech warto wymienić też obniżanie wskaźnika ciśnienia krwi, wpływ na układ krążenia albo prewencję miażdżycy. Ograniczają udział cukru i cholesterolu w organizmie i zapobiegają aktywności wolnych rodników. Niemniej jednak przeważnie stosuje się jagody w redukcji masy ciała – przyjmowanie jagód ogranicza uczucie głodu, pozwala kontrolować łaknienie, a co za tym idzie, w połączeniu z aktywnością sportową i zdrowym odżywianiem – gwarantuje redukcję wagi i osiągnięcie perfekcyjnej sylwetki..